INNE POZYCJE MUZYCZNE:

lp. cena ilość stron tytuł
1 cena C5
20 Matuszewski Tomasz - Wiersze na orkiestrę

Wiersze na orkiestrę to zbiór 15 wierszy opisujących powszechnie znane instrumenty muzyczne. Mają one na celu nie tylko bawić, ale przede wszystkim uczyć. Wiersze zawierają specyfikę oraz historię danego instrumentu, wygląd, budowę, charakterystyczne utwory dla każdego z nich, mechanizm działania, pracę instrumentalisty oraz inne ciekawostki. Mogą stanowić niezłą zachętę przy wyborze instrumentu.

2 cena C6
24 Wywrocki Tadeusz - Staropolskie kolędowanie - Jasełka w IV odsłonach

“Staropolskie kolędowanie” to jasełka składające się z czterech odsłon:
I - “Święta Rodzina”
II - "Pasterze"
III - “Uboga stajenka”
Napisane przeze mnie teksty, monologi, wiersze i pastorałki, stanowią całość o treści bożonarodzeniowej. Od końca XVII wieku do dnia dzisiejszego, tradycja kolędowania i wystawiania jasełek przekazywana z pokolenia na pokolenie, jest bardzo mocno związana z naszą polską rzeczywistością.
Mam nadzieją, że w okresie świąt Bożego Narodzenia “Staropolskie kolędowanie” będzie wykorzystywane przez zespoły teatralne, a niektóre jego fragmenty zainteresują małe grupy kolędnicze.
Tadeusz Wywrocki

strona główna / zamówienie
ABC / spotkania z kompozytorami / muzyka poważna / muzyka poważna w łatwym układzie na fortepian / flet prosty / keyboard / śpiewniki / piosenki dziecięce / nuty z tabulaturami / muzyka popularna / materiały edukacyjne / inne pozycje muzyczne / pozycje na nagrody / kolędy / zeszyty do nut / krawaty / gadżety muzyczne
lista przebojów / wykaz autorów / regulamin / midi / linki
zapowiedzi wydawnicze